Ingeschreven teams 2020

Let op! Omdat je deze pagina via een mobiel apparaat bekijkt, kan het zijn dat onderstaande tabel niet goed wordt weergegeven. Bekijk deze pagina met een gekanteld apparaat of op een tablet of desktop computer.

In het overzicht hieronder staan de teams die zich hebben ingeschreven.

CategorieTeamnaamDeelnemer 1Deelnemer 2
HerenBmx westboysJeroen MoesJim Volkers
Herende PrekersMaurice van GamerenMarco de Wit
HerenMTB VissersRoy HarfterkampIvar Centen
HerenTeam FarmBikesNLWouter PetersPieter van der Eijk
HerenBart^2Bart VonkBart Janse
Herende PilotsGuus DekkerJeroen Kool
MixedKnabbel & BabbelTon van HaastregtMaaike van Dijk
HerenAanmodderfokkersFerdinand OldemanPaul Schermers
Heren♫...handinhand...kameraden...♫Fred BarendseSander Muis
HerenSparkfightersDion van RunWouter de Bie
HerenTeam Farmbikes 1Tim van der ElstPatrick van der Ham
HerenBacoCoen OnderwaterBastijn Boele
HerenSpatial joinDaan BongersJoep Keijsers
HerenFitte CS010 teamVincent van DuijnhovenBas Breider
HerenWeekendwarriorsBobby ZundorfOlivier Naaktgeboren
HerenDirty BastardsSander van der GeerMax van Boven
HerenThe Dirty CheesebeardsRichard AdvocaatLeon van der Ham
HerenTeam SwiftMilan van der TouwFolkert Zandbergen
Heren12GO juniorsSteven van ArdenneLen Westerbroek
HerenBrakke breekbare mannen CS010Wouter van BockelMenno Driesse
HerenNL InvesteertHeike van der WoerdDerk-Jan van Putten
HerenDirtDevilsPeter BergerDennis Zuidmulder
HerenKans & LoosMarcel van der lindenHenk van der Zon
HerenGoing DerpLars VolkersDaniel Noordover
HerenDe velgenrijdersBerry van DrielRoeland van der Meijs
HerenTrek - team 1Frank TwigtBert van der Linden
HerenTrek - team 2Joep BrouwerLeander Both
HerenTrek - team 3Stefan ElfringLucas Lambrechts
HerenTrek - team 4Bob JansenMarijn van Doorn
DamesTrek - team 5Danae StroubouliRachelle Huberts
Heren2NoordbikersWiebren WijniaVincent van Blitterswijk
HerenDiepererinkannietPatrick de JongJoakim de Visser
HerenSpeed SnailsSterrin de VogelShunyo de Neef
HerenOperatie StofwolkGijs OomsLars Hijstek
HerenJ&JJerome van HarnJohan van der Hoog
HerenKamphuisRieko KamphuisCees Kamphuis
HerenTeam BaMiMischa van CaspelBart Monhemius
DamesCats & BullsMarcella DetersSusie Cats
HerenMenMMaas van der MeerMarcel Hordijk
HerenBarsanBart HordijkSandor Mol
HerenTEAM 124 JAAR JONGAad TreurnietBen Engelberts
HerenTrek - team 6Rob RinkTim de Witte
HerenCS010Yannick van der BurghGael Tack
HerenTeam beet-itGido van der VliesLaurens Snoek
HerenTeam BPascal van BruggenIdo Bikker
HerenFirst-timersJim SingendonkJulian Stolk
HerenBeet-It 2Cees SnoekEdwin Sierkstra
Heren#WWVBrommersLuuk van der WalCoen van Kleef
HerenRWC AhoySebastiaan SiemensmaWouter Kelderman

 


 

Staat jouw team hier nog niet bij?

Schrijf je in!
css:

Sponsors

Volg ons op Facebook