Ingeschreven teams 2022

In het overzicht hieronder staan de teams die zich hebben ingeschreven.

CategorieTeamnaamDeelnemer 1Deelnemer 2
HerenRockEd RonEd VermeulenRon Hofman
HerenDe GoonersLars VolkersJordi Coen
HerenN’joy the RideEd van WeelBas van der Velde
MixedMango LocoBart MonhemiusNine Roman
HerenADA HoldersNathanaël NeelemanDaan Luling
HerenWheelie AwesomeJim SingendonkLen Westerbroek
HerenBen de Boer InstallatietechniekUbbo KuperBen de Boer
HerenTeam VaselinPatrick de JongEmiel Blok
HerenDe remmenknijpersRoland PolmAllard Schram
HerenNu of NooitMarcel van der LindenChristian Monna
Nieuwelingen/JuniorenJan van Arckel opleidingsteam 2Dion SlompBjorn van Waardenburg
HerenTeam BiekDennis Van ElswijkMatthijs Zaat
Nieuwelingen/JuniorenSnelle slakkenJulian Te winkelJordy Verkleij
HerenBike Totaal ZevenhuizenMarcel HordijkReinier Huizer
HerenO2 factoringPieter Rom ColthoffDaan Weide
HerenTeam 500Folkert ZandbergenPim Heemskerk
HerenThe Dirty CheesebeardsRichard AdvocaatLeon van der Ham
HerenDIRTY HILL team 1Fred BarendseSander Muis
Herenvdp&vkAldwin van KrimpenHenk van der Poel
HerenGladdejongensThijmen PolmanNiels Boele
HerenDirty MastersEdgar Van WaardenburgHarry Gijzen
HerenGaan met die banaan!Niels KlinkTsambiko Pusch
HerenJan van Arckel Opleidingsteam 1Jamie den DikkenRuben Nederveen
HerenSparked UpMichel NarrainaMichael Robertson
Nieuwelingen/JuniorenJan van Arckel opleidingsteam 3Luuk ViveenLuuk Wolthuis
HerenArnhemse glorieSteven van ArdennePatrick Vroonland
HerenKleinegeitjesLucas NeelemanThomas Sterkenburg
HerenMenateAte ReitsmaMenno De Vries
MixedBroBitMarcella DetersSandor Mol
HerenDe PrekersMarco de WitMaurice van Gameren
HerenCS010 Fast but Not FuriousGael TackMenno Driesse
HerenWhere are my Dropbars?Jens KranenburgStijn Dronkert
HerenAllez AllezMischa van CaspelLeonard van Hout
DamesWoman power MLMelissa NuijtenLisa Band
HerenR & Rralph van venrooijrob groenendijk
DamesSmells like team spiritBloeme KalisElena Poppelaars
HerenWesthoekSterrin de VogelBastiaan van Dijk
HerenVive le véloMatthijs FJNomen Nescio
HerenM&M Team TrekMax van BovenMaas Van der Meer
HerenOngetraind wel gelachenMartijn KortleverThomas Harteveld
MixedMatige amateurs development teamFemke HaijmaJob Visser
HerenDe neefjesEdwin ReijmRien van der Dussen
Nieuwelingen/JuniorenLightning DXXavier VoogtDante Broeren
HerenTeam RIA (Remmen is angst)John SpruitRobert Berk
HerenOp de Laatste BeenenMarcel de LaatWouter Been
HerenBMX WestboysJeroen MoesJim Volkers
HerenVan Koppen Arbeidsrecht Team 2Floris GeldofLuc Heine
HerenVan Koppen Arbeidsrecht Team 1Floriaan AlfrinkRicardo Janssen

 


 

Staat jouw team hier nog niet bij?

Schrijf je in!
css:

Sponsors

Volg ons op Facebook